گروه مهندسی سوراسل
خانه / پرژکتور خورشیدی / صادرات انواع پرژکتور خورشیدی قوی ایرانی

صادرات انواع پرژکتور خورشیدی قوی ایرانی

پرژکتور خورشیدی قوی به عنوان نوعی نورافکن می‌ تواند به صورت اتوماتیک در زمینه روشنایی کاربرد داشته باشد. این محصولات به عنوان نوعی پکیج روشنایی مورد استفاده قرار می گیرند. تولید پروژکتور خورشیدی قوی در ایران در نمونه های مختلف انجام می‌ شود و این محصولات در انواع متفاوت به صورت صادراتی به دیگر کشور ها ارسال می شوند.

صادرات انواع پرژکتور خورشیدی قوی ایرانی

اجزای سیستم پرژکتور خورشیدی قوی

اجزای سیستم پرژکتور خورشیدی قوی پروژکتور خورشیدی دارای اجزا و سیستم های منحصر به فردی است که می تواند در زمانی که هوا تاریک است روشنایی را در محیط ایجاد نماید. از مهم ترین اجزای مورد استفاده در تولید این محصولات می توان به سلول های خورشیدی و پنل های خورشیدی اشاره کرد.

اساس کار پروژکتور های خورشیدی بر مبنای پنل خورشیدی جدا و کابل های مخصوص ضد آب صورت می پذیرد و قابلیت مهم این چراغ ها این است که می توانند در فضا های باز و در مقابل نور خورشید نیز مورد استفاده قرار گیرند. با تفسیر بهتر این موضوع می توان گفت پروژکتور خورشیدی قوی را می‌ توان هم در محوطه های باز  و هم در محوطه های بسته مورد استفاده قرار بگیرد. استفاده از پروژکتور های خورشیدی در داخل سالن ها و فضا های داخلی ساختمان ها، پارکینگ ها، کارگاه ها و … دیده می‌ شود.

برندهای تولیدکننده پرژکتور خورشیدی قوی

برندهای تولیدکننده پرژکتور خورشیدی قوی برند های تولیدکننده پرژکتور خورشیدی قوی تمام تلاش خود را به کار می‌ برند تا بتوانند این نوع سیستم ها را با بالاترین کیفیت تولید نماید. سیستم پرژکتور خورشیدی اگر در بالاترین کیفیت تهیه شود، می‌ تواند مزیت های فوق العاده ای به همراه داشته باشد.

از مهم ترین مزیت های این نوع سیستم ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای قدرت جذب بالای نور خورشید و توانایی نور دهی زیاد
  • مقرون به صرفه بدون اضافه شدن هزینه برق
  • دارای نصب آسان بدون نیاز به سیستم سیم کشی و کلید و پریز
  • دارای طراحی ساده و زیبا و باداوام در راستای استفاده از آلومینیوم در طراحی بدنه آنها
  • دارای ریموت کنترل از راه دور

سیستم پرژکتور خورشیدی قوی در برند های ایرانی در انواع ۴۰ وات، 60 وات و 100 وات طراحی می شود. در طراحی این سیستم ها از ریموت های کنترل از راه دور و سولار پنل جدا استفاده می شود. هم چنین این محصولات به نوعی طراحی می شوند که قابلیت نصب روی میله، دکل، دیوار و سقف را دارند و می‌ توان از آن ها در محیط های مختلف استفاده کرد. باتری های مورد استفاده در طراحی این نوع سیستم ها از نوع باتری های شارژی لیتیومی است. همچنین لامپ های مورد استفاده در طراحی این سیستم ها از نوع چیپ med با رنگ تابشی سفید است.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پرژکتور خورشیدی بیلبورد از تولیدی معتبر

پرژکتور خورشیدی بیلبورد منبع تغذیه انرژی خود را از طریق نور خورشید به دست می آورد و به همین دلیل خورشیدی نامیده می شود. پرژکتور ها از جمله تجهیزات نوری هستند که

دیدگاهتان را بنویسید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی