قیمت باطری خورشیدی برای منزل

امروزه قیمت باطری خورشیدی برای منزل بیش از بیش به دلایل مختلفی بسیار ارزان  صورت می گیرد. باتری های خورشیدی از نور خورشید جریان برق تولید می کنند در واقع با تابش نور خورشید به پنل های خورشیدی جریان الکتریسیته تولید شده و در باتری ها ذخیره می شود تا کاربران در هر ساعت از شبانه روز از جریان برق برای مصارف خانگی خودار آن بهره مند شوند. کاربران مد توانند با صرف هزینه اولیه و خرید باتری خورشیدی انرژی مورد نیاز خود را تامین نمایند. در واقع بیشترین هزینه های سیستم فتوولتاییک در زمان خرید باتری خورشیدی است. از انجایی که انرژی خورشیدی فراوان و رایگان است با انجام سرمایه های اولیه به منطور ایجاد سیستم خورشیدی میتوان هزینه های ناشی از برق را به میزان زیادی کاهش داد و همچنین مقدار زیادی از این نیرو را ذخیره کرد. در اکثر کشور های پیشرفته این سیستم فراگیر شده و در ایران هم به دلیل موقعیت خوب جغرافیایی و امکان استفاده از نور خورشید رو به پیشرفت است.
قیمت باطری خورشیدی برای منزل

واردات انواع باطری خورشیدی خانگی

واردات انواع باطری خورشیدی خانگیاماری که از سال 96 در دست میباشد حدود 11 هزار تن پنل خورشیدی از کشور های مختلف وارد ایران شده است که عمده این پنل ها از کشور آلمان وارد ایران شده است. خرید پنل خورشیدی کوچک برای مصارف خانگی مناسب است. با توجه به فراگیر شدن این موضوع و استفاده از باتری خورشیدی به راحتی میتوان پنل خورشیدی خرید. در نتیجه اقدامات سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری برق مجوز احداث نیروگاه خورشیدی در قالب پروژه های خصوصی به افراد متقاضی داده خواهد شد. برای خرید نیروگاه خورشیدی علاوه بر محاسبه هزینه ساخت نیروگاه برق خورشیدی  و فروش برق خورشیدی تمهیداتی باید در نظر گرفته شوند که در ادامه قدم به قدم معرفی میشوند:

 1. مراجعه به شرکت توزیع نیروی برق
 2. بررسی مدارک توسط شرکت های توزیع برق(احراز مالکیت ساختگاه ، رعایت سقف ظرفیت انشعاب ، عدم وجود قرارداد مشابه در ان انشعاب)
 3. ارائه مجوز اولیه و انعقاد قرارداد( اغاز بازه زمانی 20 ساله خرید تضمینی برق)
 4. انتخاب پیمانکار ذیصلاح توسط متقاضی
 5. اتمام عملیات احداث نیروگاه و اطلاع به شرکت توزیع نیروی برق برای نصب کنتور،بازدید نهایی و راه اندازی نیروگاه
 6. قرائت کنتور برق متقاضی در بازه زمانی دو ماهه و صدور صورتحساب تولید برق
 7. پرداخت صورتحساب متقاضی توسط شرکت توزیع نیرو

مراکز خرید و فروش انواع باطری خورشیدی

مراکز خرید و فروش انواع باطری خورشیدینمایندگی فروش سلول خورشیدی در ایران زیاد میباشند البته با توجه به مارک کارخانه تولید کننده بهترین مارک را انتخاب و خریداری نمود. از نمونه هایی که در کشور المان تولید میشود و دوام بالایی دارند کارخانه شارپ است که در زمینه تولید صفحات خورشیدی دیرینه خوبی دارد و اکثر سازه های این شرکت در المان یا ژاپن تولید میشوند. نمایندگی های معتبر زیادی در ایران وجود دارند که به اختصار نمونه هایی از انها را معرفی میکنیم:

 • شرکت تابان از بزرگترین تولید کننده های پنل خورشیدی میباشد
 • شرکت یینگلی واقع در شمال چین نزدیک پکن میباشد که متریال پنل خورشیدی را به فروش میرسانند.
 • شرکت شین سانگ که در کشور کره جنوبی قرار دارد در زمینه تولید سلول خورشیدی از سال 1997 فعالیت خود را اغاز کرده است.
 • شرکت سوریا سامان هور که از سال 88 در داخل ایران شروع به کار کرده است.

راهنمای نصب انواع باطری خانگی در منزل

راهنمای نصب انواع باطری خانگی در منزلپنل های خورشیدی موجود در سیستم فتوولتاییک بر روی استندهای فلزی قرار می گیرند که قیمت این استندها برای 4 پنل 250 ولتی تقریبا برابر 500000 تومان است همچنین لازم به ذکر است که هزینه نصب سیستم های خورشیدی تقریبا حدود ده درصد قیمت خرید این سیستم می باشد.

فروشنده باطری خورشیدی مرغوب در ابعاد مختلف

فروشنده باطری خورشیدی مرغوب در ابعاد مختلفباطری های خورشیدی با مشخصات و در قدرت های مختلف به فروش میرسند:

 • پنل خورشیدی 5 ولت 1 آمپر
 • پنل خورشیدی 5 ولت 500 میلی امپر
 • سلول خورشیدی 5 ولت 400 میلی
 • پنل خورشیدی 12 ولت 3 وات
 • پنل خورشیدی 2 ولت 35 میلی امپر
 • پنل 2 ولت 1 وات

که البته هرکدام توانایی و استفاده خاصی دارند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما