گروه مهندسی سوراسل
خانه / پنل خورشیدی / مراکز خرید و فروش پنل خورشیدی خانگی
پنل خورشیدی خانگی

مراکز خرید و فروش پنل خورشیدی خانگی

پنل خورشیدی خانگی را از چه مکان هایی می توان خریداری کرد؟ آیا می دانید که پنل خورشیدی خانگی به کشور های مختلفی صادر می شود؟ در این مقاله در این مورد می گوییم پس با ما همراه باشید.
با توجه به کاربرد گسترده ای که پنل های خورشیدی دارد و می تواند منافع بسیاری را ایجاد کند این محصولات را می توان در بازار ها در نمونه های متنوعی یافت کرد.

پنل خورشیدی خانگی

انواع پنل خورشیدی

صفحاتی که در برخی از بام ها و در برخی از مکان ها دیده می شود پنل های خورشیدی هستند که نور خورشید را جذب می کنند و نیروی برق را تنولید می کنند. این صفحات در نمونه های مختلفی هستند که بر همین مبنا در زمینه های متفاوت به کار می روند. بنابراین جهت تکمیل اطلاعات انواع پنل ها را ذکر می کنیم که به قرار زیر است:

 • پنل خورشیدی خانگی
 • پنل خورشیدی صنعتی

فروش پنل خورشیدی خانگی

در قسمت قبل پنل های خورشیدی را به دو دسته تقسیم بندی کردیم که در این میان به پنل خورشیدی خانگی اشاره می کنیم. این پنل ها در پشت بام ها قرار می گیرند تا در روز نور خورشید را جذب کنند و بتوانند انرژی برق را ایجاد کنند. با این وجود کارایی بسیاری از این محصولات سراغ داریم که سبب می شود روش های مختلفی برای فروش شان در نظر گرفته شود. از جمله این موارد ص ادرات است که به کشور های مختلفی انجام می شود. در ادامه نام برخی را ذکر می کنیم:

 • کشور عربستان
 • کشور قطر
 • کشور روسیه
 • کشور تاجیکستان
 • کشور عمان

پنل خورشیدی خانگی

خرید پنل خورشیدی خانگی

در مورد صادرات پنل خورشیدی خانگی گفتی م و می دانیم که این شیوه معاملاتی پر سود ترین شیوه است که به سبب گران قیمت تر بودن تولید کنندگان پنل ها به سود بیشتری می رسند. در بازار های داخلی اگر در مورد معاملات بگوییم مشاهده می شود که روش های مختلفی برای خرید استفاده می شود که با خدمات خاصی انجام می شود. در همین جا می خواهیم خدمات و امکانات مورد نیاز را ذکر می کنیم که به قرار زیر است:

 • مرکز خرید پنل خورشیدی
 • نمایندگی پخش پنل خورشیدی
 • سایت انلاین پنل خورشیدی
 • فروشگاه اینترنتی پنل خورشیدی

پنل خورشیدی خانگی

عرضه پنل خورشیدی در بازار

پنل خورشیدی بعد ازطی مراحل تولید برای این که در دسترس خریداران قرار بگیرد به طرق مختلفی عرضه می شود. عرضه اینترنتی و عرضه سنتی دو شیوه رایج است که هر کدام مشتریان خاص خود را دارد. عرضه اینترنتی از طریق فروشگاه های آنلاین و عرضه سنتی از طریق نمایندگی های پخش انجام می شود که معاملاتی عمده در کشور ما در این مورد انجام میشود.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع پرژکتور پنل خورشیدی با بهترین کیفیت

یکی از مهمترین فاکتورها برای تامین و برقراری امنیت نور است. به همین دلیل است که در بسیاری از مکان ها به صورت بیست و چهار ساعته چراغ ها را روشن می گذارند.  برای

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی