گروه مهندسی سوراسل
خانه / پرژکتور خورشیدی / نرخ فروش پرژکتور خورشیدی 100 وات در مشهد

نرخ فروش پرژکتور خورشیدی 100 وات در مشهد

کار پرژکتور ها نوردهی است اما نوع خورشیدی آن تحولی چشمگیر است. با توجه به نوع ال ای دی هایی که در آن به کار می رود میزان نوردهی آن ها متفاوت است، مثل پرژکتور خورشیدی 100 وات که نمونه ای از انواع این پرژکتور ها هستند. در ادامه با کاربرد و مزیت های این محصول آشنا می شویم.

نرخ فروش پرژکتور خورشیدی 100 وات در مشهد

کاربرد پرژکتور خورشیدی در صنعت

کاربرد پرژکتور خورشیدی در صنعت خورشیدی بودن این پرژکتور ها به این معنی است که جهت نوردهی نیاز به منبع انرژی غیر طبیعی مانند برق ندارند، بلکه از طریق نور و گرمای خورشید خود را شارژ می کنند و از انرژی کاملا طبیعی استفاده می کنند.

این ویژگی مزیت هایی به همراه دارد، از جمله این مورد که چون به طور طبیعی انرژی لازم را دریافت می کند نیاز به اتصلات بیرونی پیچیده ای نیست و به راحتی نصب می گردد و نمایی شیک و تمیز ایجاد می کند.

پرژکتور های خورشیدی در روز انرژی لازم را ذخیره می کنند و در شب از آن انرژی جهت نوردهی استفاده می کنند. نحوه روشن و خاموش شدن آن می تواند هم از راه دور صورت گیرد و هم با دادن تنظیماتی به صورت اتوماتیک انجام شود.

از مزیت های مهم این وسیله می توان  به صرفه جویی زیاد در هزینه ها و انرژی اشاره داشت.

با توجه ویژگی های مثبتی که ذکر شد می توان به راحتی پیش بینی کرد که کاربرد های فراوانی در حوزه های مختلفی که نیازمند نوردهی هستند، دارا می باشد. از جمله مکان هایی که کاربرد پرژکتور خورشیدی در آنجا توصیه می شود موارد زیر است:

  • استودیوم های ورزشی 
  • سوله ها
  • حیاط
  • پارک ها
  • تابلو تبلیغاتی
  • ورودی ساختمان ها
  • خیابان ها

به روزترین قیمت پرژکتور خورشیدی 100 وات

به روزترین قیمت پرژکتور خورشیدی 100 وات قیمت پرژکتور خورشیدی یک عامل بسیار مهم و اثر گذار در خرید است. اما تنوع در قیمت متناسب با امکانات و ویژگی هایی که پرژکتور به همراه دارد متغیر است.

اولین عامل میزان نوردهی است. میزان نور پرژکتور را با واحد وات نشان می دهند. ابعاد متناسب با این عامل تغییر می کند. هر چه میزان نوردهی یا وات آن کم تر باشد اندازه آن هم کوچک تر خواهد بود.

کیفیت جنس بدنه و اجزای تشکیل دهنده آن هم بر قیمت نهایی موثر است. جنس بدنه و صفحه آن باید به گونه ای باشد که در برابر حرارت و گرما مستقیم خورشید مقاوم باشد و زمان بیشتری عمر کند.

آلومینیوم یکی از نمونه جنس هایی است که برای ساخت بدنه پرژکتور های استفاده می شود. جنس انتخاب شده باید خاصیت ضد زنگ زدگی داشته باشد تا هنگام بارندگی آسیب نبیند.

به منظور اطلاع از به روزترین قیمت پرژکتور ها در انواع مختلف می توان از طریق سایت اقدام کرد.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع پرژکتور خورشیدی قوی ایرانی

پرژکتور خورشیدی قوی به عنوان نوعی نورافکن می‌ تواند به صورت اتوماتیک در زمینه روشنایی کاربرد داشته باشد. این محصولات به عنوان نوعی پکیج روشنایی مورد استفاده قرا

دیدگاهتان را بنویسید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی