گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی خانگی / نیروگاه خورشیدی خانگی و سرمایه گذاری در نیروگاه های کوچک در کرمان

نیروگاه خورشیدی خانگی و سرمایه گذاری در نیروگاه های کوچک در کرمان

احداث نیروگاه خورشیدی خانگی در کرمان با هدف محروم زدایی، رفع فقر، ایجاد اشتغال و توسعه زیر ساخت های شهر کرمان و آبادانی آن در حال انجام است، آنچه در زمینه سرمایه گذاری در ساخت نیروگاه های کوچک خانگی در کرمان از اهمیت بسزایی برخوردار است، توسعه فرهنگ استفاده از انرژی های نو و تجدید پذیر است، که هم سبب اشتغال زایی و کسب درامد در منطقه شده و هم از آلودگی ها محیط زیست جلوگیری به عمل می آید.

نیروگاه خورشیدی خانگی و سرمایه گذاری در نیروگاه های کوچک در کرمان

نمایندگی نیروگاه خورشیدی خانگی در سراسر کشور

نمایندگی نیروگاه خورشیدی خانگی در سراسر کشورجهت اخذ نمایندگی نیروگاه خورشیدی خانگی می توانید به دفاتر مرکزی فروش آن در تهران و یا سایر شهرستان های کشور مراجعه نمایید.

مهمترین نکته در هنگام خرید پنل های خورشیدی توجه به میزان کیفیت و مقاومت قطعات آن در برابر ضربات احتمالی قطعات سنگریزه و تگرگ است، که بهتر است جنس آن از شیشه نشکن بوده و حداقل بازتاب نور خورشید را داشته باشد.

خرید پنل خورشیدی در دو نوع مونو کریستال و پلی کریستال امکان پذیر است، رنگ ظاهری صفحات پنل مونو کریستال مشکی و پلی کریستال سورمه ای است، که مهمترین تفاوت آنها در نوع کاربرد آنها است.

پنل های مونو کریستال مخصوص مناطقی که در روزهای ابری و بارانی هم کارایی دارند و پنل های پلی کریستال مخصوص مناطق بسیار گرم و آفتابی است.

نحوه ساخت نیروگاه خورشیدی خانگی در کرمان

نحوه ساخت نیروگاه خورشیدی خانگی در کرماننحوه ساخت و احداث نیروگاه خورشیدی خانگی در کرمان به این گونه است که پس از مراجعه به اداره توزیع برق منطقه و درخواست انشعاب مجوزات اولیه جهت احداث، کار را به پیمانکار سپرده، سپس شرکت توزیع برق برای بازدید نهایی و ارائه کنتوربرق مراجعه می نماید.

استان کرمان به عنوان یک استان پهناور و گرمسیر با ساعات آفتابی طولانی یکی از بهترین مناطق ایران جهت احداث نیروگاه است، نیروگاه انرژی خورشیدی در کرمان یکی از بزرگترین و مجهزترین نیروگاه های سطح کشور است که با بومی سازی در این منطقه هم سبب ایجاد اشتغال برای جوانان خواهد شد و هم زمینه را برای بهره برداری از انرژی های تجدید پذیر در سطح کشور فراهم می نماید.

زمین مورد نیاز احداث نیروگاه خورشیدی در کرمان

زمین مورد نیاز احداث نیروگاه خورشیدی در کرماندر مورد زمین مورد نیاز احداث نیروگاه خورشیدی در استان کرمان مهمترین نکته قابل توجه میزان راندمان و کارایی پنل خورشیدی در آن منطقه است، به طوری که هر چه این راندمان بالاتر باشد مساحت کمتری را با توجه به میزان توان تولیدی برای آن در نظر می گیرند.

نصب پنل خورشیدی در مکان هایی انجام می گیرد که دمای هوا و میزان ساعات آفتابی آن زیاد باشد، زیرا این مناطق از راندمان بالاتری جهت تولید انرژی برق برخوردارند.

فروش بهترین تجهیزات نیروگاه های خورشیدی

فروش بهترین تجهیزات نیروگاه های خورشیدیجهت خرید بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات نیروگاه های خورشیدی می توانید از طریق نمایندگی های فروش آن در تهران و سایر شهرستان ها اقدام نمایید.

کاربرد پنل های خورشیدی بسیار زیاد است از انواع پنل های خورشیدی جهت روشنایی، دوربین های مداربسته، سیستم های امنیتی، آنتن ها و بسیاری از موارد دیگر استفاده می شود.

تجهیزات نیروگاه خورشیدی کرمان شامل اجزایی است که می تواند انرژی خورشیدی را تبدیل به انرژی برق برای مصارف خانگی و صنعتی کند.

وسایل برق خورشیدی شامل پنل های خورشیدی، مبدل های انرژی، چهارچوب های پنل، عدسی ها، ردیاب های خورشیدی، باتری ها و سایر سیستم کنترل کننده، قفسه بندی و پایه های نصب است.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نیروگاه خورشیدی خانگی جهت تامین برق خورشیدی در اراک

نیروگاه خورشیدی خانگی در اراک جهت تامین برق مصرفی بسیار عالی عمل می کند. در این نیروگاه ها با استفاده از پنل های خورشیدی و تجهیزات عالی توانسته اند سالیانه برق

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی