گروه مهندسی سوراسل
خانه / باتری خورشیدی خانگی / خرید باتری خورشیدی برای مصارف خانگی

خرید باتری خورشیدی برای مصارف خانگی

خرید باتری خورشیدی برای مصارف خانگی به دلیل ویژگی های بارز و مفیدی که این نوع باتری ها دارند در سراسر جهان صورت می پذیرد. در قرن حاضر به دلیل اینکه تولید انرژی برق توسط باتری خورشیدی بسیار ارزان و مقرون به صرفه است، استفاده و خرید انواع باتری خورشیدی روز به روز نه تنها در سراسر جهان بلکه در داخل کشور در حال افزایش می باشد. جهت سفارش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.

آیا می دانید چگونه می توانيم از گرمای خورشيد برای توليد انرژی استفاده کنيم؟ آيا از نور خورشيد نيز می توان انرژی بدست آورد؟ برای اينکار از باتری خورشيدی استفاده می شود که نور خورشيد را می گيرد و برق توليد می کند. در واقع با استفاده از باتری های خورشیدی ارزان قیمتمی توان انرژی برق را بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر تولید نمود و همین امر باعث شده تا خرید باتری خورشیدی به خصوص برای مصارف خانگی افزایش یابد.

باتری خورشیدی چیست؟

باتری خورشیدی
نور خورشید در سطح زمین بیش از ۷۰ درصد قابل دریافت می باشد. همچنین انرژی دریافتی در یک سال، حدود ۱۰۰۰۰ برابر مصرف انرژی کل جمعیت دنیا را تشکیل می دهد. بنابراین استفاده از نور خورشید برای تولید انرژی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. برای این منظور از باتری خورشیدی استفاده می شود. در واقع می توان گفت باتری خورشیدی وسيله يا دستگاهی است که نور خورشيد را مستقيما به الکتريسيته يا برق تبديل می کند. همچنین می توان گفت که قیمت باتری خورشیدی به دلیل تقاضای بسیار بالا مناسب است و خرید باتری خورشیدی بیش از پیش است. 

جایگاه باتری خورشیدی در ایران

خرید باتری خورشیدی

در این بین لازم به ذکر است که کشورمان ایران نیز در نواحی پرتابش واقع است و مطالعات نشان می دهد که استفاده از تجهیزات خورشیدی در ایران مناسب بوده و می تواند بخشی از انرژی مورد نیاز کشور را تأمین نماید. در واقع می توان گفت ایران کشوری است که به گفته متخصصان این فن با وجود ۳۰۰ روز آفتابی در بیش از دو سوم آن و متوسط تابش ۵٫۵  ۴٫۵ کیلووات ساعت بر متر مربع در روز، یکی از کشورهای با پتانسیل بالا در زمینه انرژی خورشیدی معرفی شده است. برخی از کارشناسان انرژی خورشیدی گام را فراتر نهاده و در حالتی آرمانی ادعا می‌کنند که ایران در صورت تجهیز مساحت بیابانی خود به سامانه‌های دریافت انرژی تابشی می‌تواند انرژی مورد نیاز بخش‌های گسترده‌ای از منطقه را نیز تأمین و در زمینه‌ صدور انرژی برق فعال شود. بنابراین با توجه به موقعیت جغرافیایی کشورمان ایران می توان گفت که استفاده از باتری های خورشیدی مصارف خانگی و نصب آنها برای تولید انرژی برق خانگی برای طولانی مدت بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.  

ویژگی های خرید باتری خورشیدی

  • ماندگاری بالا
  • نصب آسان
  • ذخیره آسان و ارزان انرژی
  • حفظ محیط زیست
  • تولید مقرون به صرفه انرژی

چگونگی تامین انرژی خانه با خرید باتری خورشیدی

  • باتری خورشیدی باید در پشت بام خانه و در جهت مناسب نصب شود.
  • پنل های خورشیدی نباید توسط سایه درختان یا خانه های همسایه پوشانده شود.
  • اطلاع از میانگین نیاز مصرف خانه و تهیه تعداد ماژول های باتری خورشیدی

منبع: باتری خورشیدی-باطری خورشیدی

 

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باتری خورشیدی خانگی – راهنمای نصب انواع باتری های خورشیدی در خانه

باتری خورشیدی یا سلولهای فوتو ولتایی ابزارهایی الکترونیکی هستند که با استفاده از پدیده فوتو ولتائیک ، نور یا فوتون را مستقیما به جریان و ولتاژ الکتریکی تبدیل می‌کنند. دانشمندان اولین باتری خورشیدی را در سال 1954 ، با استفاده از ماده نیمه رسانای سیلیسیوم ، در آزمایشگاههای تلفن بل ساختند. دانشمندان و مهندسان بلافاصله به ارزش باتریهای خورشیدی برای تأمین انرژی ماهواره‌ها پی‌بردند، زیرا این باتریها جرم کمی دارند و هیچ بخش متحرک مکانیکی ندارند. نخستین ماهواره آمریکایی در فضا به باتریهای خورشیدی از جنس سیلیسیوم مجهز شد. و امروزه هم سلول فوتو ولتایی سیلیسیومی هنوز منبع قدرت همه سفینه‌های فضایی هستند. البته در این میان کاوشگرهایی که به فراسوی منظومه شمسی و مکان میانی که نور خورشید در آنجا ضعیف است رهسپار می‌شوند، استثنا هستند. اگر شما به دنبال آموزش نصب پنل خورشیدی هستید ، بهتر است که جستجو برای این کار را متوقف کنید و کار را دست کاردان بسپارید . متخصصان و مهندسان زیادی در این ضمینه فعالیت میکنند که میتوانید از آنها مشاوره بگیرید و یا حتی از آنها کمک بگیرید تا برای شما پنل خورشیدی را نصب کنند.قیمت باتری خورشیدی خانگی ، بر اساس ظرفیت و اندازه آن متغیر است.

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی