خرید باتری خورشیدی به صورت ارزان

خرید باتری خورشیدی امروزه بیش از پیش نه تنها در سراسر جهان بلکه در داخل کشور صورت می پذیرد. با توجه به تولید آسان و ارزان انرژی توسط سیستم های خورشیدی و همچنین نگهداری آسان این سیستم ها، انواع باتری خورشیدی در بازارهای تجارت خرید و فروش می شوند.

کاربران در سراسر کشور با خرید باتری خورشیدی و نصب آن ها می توانند علاوه بر تولید انرژی مورد نیاز خود، مازاد آن را در باتری ها ذخیره کرده و یا به وزارت نیرو به فروش برسانند. شما می توانید برای سفارش انواع باتری خورشیدی با ما تماس بگیرید.

خرید باتری خورشیدی

لازم به ذکر است که سیستم های باتری خورشیدی ارزش ملک را افزایش می دهد. در واقع خانه های دارای سیستم خورشیدی ۱۷ درصد نسبت به سایر خانه ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و ۲۰ درصد نسبت به سایر خانه ها زودتر به فروش می رسد.

همچنین طبق تحقیقات آزمایشگاه ملی آمریکا می توان گفت که متوسط ارزش افزوده سیستم خورشیدی به املاک برابر ۵۰۰۰ هزار دلار برای هر کیلو وات است که مصرف متوسط هر خانه مسکونی برابر ۳٫۱ کیلو وات است.

پنل های خورشیدی چه مقدار انرژی می توانند تولید کنند؟

خرید باتری خورشیدی

میزان انرژی تولید شده توسط پنل خورشیدی بستگی به اندازه پنل، میزان تابش نور خورشید و بازده سلول های خورشیدی پنل ها دارد. به عنوان مثال اگر یک پنل خورشیدی ۲۵۰ وات تحت تابش نور خورشید فعال، یک ساعت انرژی تولید نماید، این انرژی ۲۵۰ وات ساعت برق خواهد بود.

لازم به ذکر است که پنل های خورشیدی جریان برق ثابت را در هنگام صبح یا غروب یا زمانی که ابرها بیشتر باشند، در تمام طول روز ایجاد نمی کنند.

تاثیر دمای هوا بر عملکرد پنل های خورشیدی

پنل های خورشیدی، نور تابشی از خورشید را به انرژی الکتریسیته تبدیل می کند نه گرما را. همانطور که می دانید وظیفه پنل های خورشیدی تبدیل نور خورشید به الکتریسیته است و فرقی نمی کند که این نور تابش شده در دل کویر باشد و یا در جای خنک بر روی قله کوه باشد.

همچنین باید گفت که گرما یکی از عوامل خرابی قطعات الکترونیکی است که همین امر سبب کاهش بازده وسایل برقی می شود.

در واقع می توان گفت که هوای خنک و آفتابی بهترین شرایط برای نصب پنل خورشیدی می باشد. ولی باید گفت که هر چیزی که باعث پوشیده شدن سطح پنل های خورشیدی شود، مطمئنا عملکرد پنل ها را مختل می کند.

اگر شدت برف آنقدر زیاد باشد که سطح پنل ها را بپوشاند، مطمئنا بازده پنل ها را کاهش خواهد داد. برای رفع این مشکل پنل ها را باید به صورت شیب دار و با زاویه نصب کدد تا هیچ گونه برف و بارانی روی پنل ها باقی نماند.

مزایای خرید باتری خورشیدی و استفاده از آن

خرید باتری خورشیدی

  • فناوری سیستم باتری خورشیدی قابل اعتماد بوده و نیاز به نگهداری ندارد.
  • سیستم باتری خورشیدی به سوخت و یا شبکه تامین سوخت نیاز ندارد.
  • این سیستم ها هزینه جانبی خاصی ندارد و هزینه ها به هزینه های سرمایه گذاری اولیه محدود خواهد شد.
  • سطح پنل های خورشیدی موجود در سیستم های خورشیدی در برخورد با اجسام سنگین مقاوم است.
  • این سیستم ها به صورت ماژولی هستند و می توانند در هر سایزی وجود داشته باشند.
  • این سیستم ها در برابر اشعه ماوراء بنفش و آب و هوا نامساعد مقاوم هستند.
  • سیستم های باتری خورشیدی عموما آلودگی را کاهش می دهد.
  • این سیستم ها توانایی ذخیره انرژی الکتریسیته را دارند.
  • این سیستم ها طول عمری بیش از ۲۰ سال دارند.

منبع: باتری خورشیدی-باطری خورشیدی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما