گروه مهندسی سوراسل
خانه / باتری خورشیدی خانگی / قیمت باتری خورشیدی خانگی به صورت عمده
قیمت سلول خورشیدی

قیمت باتری خورشیدی خانگی به صورت عمده

قیمت باتری خورشیدی خانگی امروزه به دلایل مختلف به صورت عمده رو به کاهش است. با توجه به این امر که مقدار انرژی تابشی خورشید بر روی کره زمین 6000 برابر کل مصرف انرژی سالیانه است، بنابراین استفاده از انواع باتری خورشید برای تولید انرژی بسیار ارزان قیمت خواهد بود.

بنابراین گفتنی است استفاده از این سیستم ها روز به روز در حال افزایش است و این امر یکی از دلایل کاهش قیمت باتری خورشیدی در بازارهای تجارت می باشد.

گروه شرکت sourasolarcell در تلاش است تا انواع باتری خورشیدی را با قیمت مناسب و ارزان به فروش برساند. برای اطلاع از قیمت انواع باتری خورشیدی با ما در تماس باشید.

لیست قیمت پنل خورشیدی

قیمت باتری خورشیدی

سیستم باتری خورشیدی خانگی

سیستم باتری خورشیدی، یکی از انواع سیستم های تولید انرژی الکتریسیته می باشد. در واقع این سیستم می تواند با دریافت نور تابشی خورشید به طور مستقیم انرژی الکتریسیته تولید نماید. در این بین کشورمان ایران از نظر جغرافیایی در منطقه گرم و خشک قرار دارد که بیش از 280 روز آفتابی در سال را دارا می باشد. بنابراین با توجه به این موضوع استفاده از سیستم باتری خورشیدی خانگی در کشور توجیه اقتصادی دارد و استفاده از این سیستم ها برای تولید انرژی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

قیمت باتری خورشیدی

بررسی انواع سیستم باتری خورشیدی خانگی

در زیر 4 مدل از انواع سیستم های باتری خورشیدی را مورد بررسی قرار می دهیم.

  • سیستم های فتوولتائیک مستقیم

قیمت باتری خورشیدی

 

  • سیستم های فتوولتائیک خارج از شبکه

قیمت باتری خورشیدی

 

  • سیستم های مرتبط با شبکه با باتری پشتیبان

قیمت باتری خورشیدی

 

  • سیستم های مرتبط با شبکه بدون باتری پشتیبان

قیمت باتری خورشیدی

قیمت باتری خورشیدی خانگی آیا کاهش خواهد یافت؟

با توجه به 4 دلیل زیر می توان گفت که قیمت باتری خورشیدی در آینده ای نزدیک کاهش خواهد یافت.

  1. کاهش هزینه های تولید سیستم های خورشیدی
  2. پیشرفت فناوری باتری خورشیدی
  3. حذف مالیات اجرای سیستم خورشیدی
  4. سرمایه گذاری های جدید در این زمینه توسط شرکت های مختلف

استقبال از باتری خورشیدی چگونه است؟

با توجه به بررسی های انجام شده، در میابیم که طبقه متوسط از نظر مالی نسبت به طبقه مرفه استقبال بیشتری از سیستم های خورشیدی دارند. در واقع افرادی خواهان استفاده از این سیستم ها هستند که اولا هیچ مشکل مالی برای خرید این سیستم ها نداشته باشند و دوما آنقدر هم ثروتمند نباشند که هیچ نگرانی پیرامون قبض برق ماه بعدشان نداشته باشند. در شکل زیر روند افزایش استفاده از سیستم های خورشیدی نشان داده شده است.

قیمت باتری خورشیدی

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باتری خورشیدی خانگی – راهنمای نصب انواع باتری های خورشیدی در خانه

باتری خورشیدی یا سلولهای فوتو ولتایی ابزارهایی الکترونیکی هستند که با استفاده از پدیده فوتو ولتائیک ، نور یا فوتون را مستقیما به جریان و ولتاژ الکتریکی تبدیل می‌کنند. دانشمندان اولین باتری خورشیدی را در سال 1954 ، با استفاده از ماده نیمه رسانای سیلیسیوم ، در آزمایشگاههای تلفن بل ساختند. دانشمندان و مهندسان بلافاصله به ارزش باتریهای خورشیدی برای تأمین انرژی ماهواره‌ها پی‌بردند، زیرا این باتریها جرم کمی دارند و هیچ بخش متحرک مکانیکی ندارند. نخستین ماهواره آمریکایی در فضا به باتریهای خورشیدی از جنس سیلیسیوم مجهز شد. و امروزه هم سلول فوتو ولتایی سیلیسیومی هنوز منبع قدرت همه سفینه‌های فضایی هستند. البته در این میان کاوشگرهایی که به فراسوی منظومه شمسی و مکان میانی که نور خورشید در آنجا ضعیف است رهسپار می‌شوند، استثنا هستند. اگر شما به دنبال آموزش نصب پنل خورشیدی هستید ، بهتر است که جستجو برای این کار را متوقف کنید و کار را دست کاردان بسپارید . متخصصان و مهندسان زیادی در این ضمینه فعالیت میکنند که میتوانید از آنها مشاوره بگیرید و یا حتی از آنها کمک بگیرید تا برای شما پنل خورشیدی را نصب کنند.قیمت باتری خورشیدی خانگی ، بر اساس ظرفیت و اندازه آن متغیر است.

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی